1. Pravidlá a podmienky predaja

E-shop www.kamagris.com nesie zodpovednosť iba za záväzky v písomnej forme. Zmluva medzi zákazníkom a online obchodom je platná len po súhlase zákazníka s obchodnými podmienkami. Odoslaním objednávky zákazník súhlasí s obchodnými podmienkami.

  1. Ponuka a dostupnosť tovaru

Zoznam tovaru uvedený na našich stránkach je dostupný externým skladom, čo znamená , že ako náhle zadáte požiadavku obratom sa vám ozveme a informujeme vás o dostupnosti.

  1. Dopravné náklady a platba

 Na Slovensku a v Českej Republike prefurejeme štandartnú poštu ( Česká a Slovenská pošta) Náklady sú už započítané v cene takže poštovné u nás neplatíte.Keď si zadáte požiadavku je to na našej dohode či budete platiť dopredu alebo dobierkou. 

  1. Dodacie podmienky

Dodacia lehota začína plynúť od hodiny obdržania objednávky zákazníka. V prípade nepredvídaných okolností, si náš online obchod vyhradzuje právo lehotu na dodanie tovaru predĺžiť, o tejto skutočnosti bude zákazník ihneď informovaný prostredníctvom uvedeného emailu. Za vady tovaru respektíve poškodenú objednávku- spôsobené prepravou, nesie zodpovednosť spoločnosť poskytujúca dopravné služby.

  1. Storno objednávky

Zákazník má právo od uzavretej zmluvy písomne ​​odstúpiť (postačí správa emailom) bez uvedenia dôvodu pokiaľ eshop tovar neobjednal alebo zákaznik nezaplatil. Ak zákazník zaplatil a tovar sa ešte neobjednal respektíve neodoslal stačí napísať email ohľadom storna.

  1. Vrátenie tovaru

Ak z nejakého dôvodu zákazník nemôže vrátiť tovar v pôvodnom neporušenom stave alebo ak je vrátený tovar poškodený, zákazník stráca nárok na vrátenie ceny tovaru.

  1. Zodpovednosť

Informácie k bezpečnému užívaniu produktov obsiahnuté na týchto stránkach u jednotlivých produktov, v žiadnom prípade nenahrádza poradenstvo a vyšetrenie lekárom. Je dôležité konzultovať Vaše zdravotné problémy a možné užívanie týchto produktov s lekárom ešte pred samotným užitím. Uvedené informácie o produktoch, v žiadnom prípade neodporúčame používať k vlastnej diagnostike a určovať si spôsob liečby vašich zdravotných ťažkostí.

  1. Ochrana osobných údajov

Náš online obchod garantuje zachovanie dôvernosti získaných dát. Vaše meno alebo súkromné ​​informácie nebudú poskytnuté tretím stranám a slúžia len pre potreby dodanie zákazníkom objednaného tovaru.